אודות

בבית מלאכה קטן ואינטימי ליד גינת תבלינים ריחנית עם פרחי קלנדולה ואלוורה רפואית̈ נרקחים תכשירים קוסמטיים טבעיים. מוצרי אמור, מוצרי בוטיק הנרקחים בעבודת יד עדינה בתשומת לב רבה. כל מוצר מגיע אליכם כשהוא טרי, ייחודי ובניחוח טבעי ואמיתי. מוצרים אלו, פרי חכמת האדמה ותבונת הצמחים, נועדו להזין ולשמח גוף ונפש.

המרקחות הטבעיות של אמור משלבות בין אסתטיקה לריפוי̈ מיועדות ליופי ולטיפוח כמו גם לשמירה על בריאות העור. מרקחות אלו נעשות בהקפדה גבוהה ובכוונה לשמור על קרבה לצורתם השלמה של הצמחים כפי שמופיעים בטבע.

המוצרים נרקחים בצורה ידנית והתהליך כולו מלווה בבחירת חומרי גלם איכותיים̈, ועד לרקיחת המוצר המוגמר המכיל בתוכו ריכוז גבוה במיוחד של חומרים פעילים, ויטמינים ומינרלים המזינים את העור וחיוניים לבריאותו.

המוצרים אינם מכילים מרכיבים מתעשיית הנפט כגון שמן מינרלי,SLS, חומרי צבע וריח סינתטיים.

חומרי הגלם המרכיבים אותם – חלקם הגדול אורגניים, אחרים נדירים ויקרי ערך – נאספים בקפדנות וללא פשרות.

חלקם מגיעים מהגינה הביתית שלנו, הקלנדולה למשל, כוכבת הקוסמטיקה הטבעית, הידועה גם בשמה העברי ציפורני חתול, נזרעת אצלנו כל שנה מחדש, גדלה באהבה, נקטפת, מיובשת באוויר הפתוח ומוצאת את דרכה למיצוי צמחי ששומר על סגולות המרפא שלה.

אחרים, כמו שמני הקמומיל הכחול וההליקריסיום מגיעים ממקומות רחוקים, ארוזים בצנצנות קטנטנות, וכל טיפה מהם שווה את משקלה בזהב. המוצרים עשירים בשמנים אתריים בעלי סגולות רפואיות מרוכזות המיועדות לטיפול וטיפוח העור ובנוסף מעניקים למוצר ניחוח ארומטי עדין מרגיע ומרפא ולכן

כשפותחים צנצנת של אמור, כמו קרם לשיער עם מרקם סמיך ומושלם, האוויר מתמלא בריח רענן של תערובת צמחי גינה ושדה. שואפים מלוא האף והחזה, עד שכמעט ומתחשק גם לטעום מהמעדן.

. המוצרים שלנו נרקחים בנדיבות, באהבה ובהנאה גדולה ועם שתי רגליים על הקרקע- דרכי מכירת המוצרים הינם אישיות וישירות ככל האפשר על מנת שמחיריהם יהיו הוגנים ושפויים.

אנחנו משתדלים לענות על צרכים, לשפר איכות חיים, לטפל במכאובים ופגעים אסתטיים ולמנוע אותם,

לעזור לכם לטפח ולפנק את הגוף, להזין אותו, ליהנות ממנו ולאהוב אותו, כי על אף שהעולם מלא בתכשירים והמצאות קוסמטיות, מעט מאוד אנשים מטפלים בגוף שלהם בצורה טובה באמת, בלי הסחות דעת של מותגים יקרים  ותוצרי תעמולת מכירות. זו גם הסיבה שבגללה אנחנו תמיד מעוניינים לשמור על

קשר, לשמוע איך משפיע השימוש במוצרינו, לרקוח מוצרים שמטפלים בבעיות ספציפיות (פריחה מיוחדת במינה, יובש קיצוני) לענות על שאלות (השמן לשיער טוב גם לסבוריאה?)

ולהיענות לבקשות מיוחדות והתאמות בנושא ריח (אוהבים אקליפטוס, שונאים לימון),

אנחנו מזמינים אתכם לנסות, ליהנות, להתרווח, לספר איך היה, לבקש עוד, לבקש משהו אחר, להעיר, להמליץ, להתפנק ולשמוח.

השם אמור מגיע משמי, מור ומאהבתי לכל מה שקשור ביופי והאסתטיקה של אמא אדמה, האהבה לפרחים, הצבעוניות שלהם והחיבור החזק שלי לריחות והשפעתם כבר מגיל צעיר

התחלתי בלימודי צמחי מרפא- הרבליזם  והרבה שנים עבדתי כאסיסתנטית בקליניקת מטפל לצמחי מרפא, העבודה כללה ליקוט הצמחים, הכנת תכשירים וייצור תרופות ומשחות ומתן ייעוץ ללקוחות. בהמשך הגיעו לימודי קוסמטיקה ורוקחות טבעית. את אמור הבייבי שלי פתחתי בשנת 2004 – הרבה נסיונות עשיתי עד שהגעתי לנוסחאות שהוכיחו את עצמן, ואודות ללקוחותיי החוזרות אני לומדת עוד ועוד מתוך עבודתי היומיומית, על צמחים ובני אדם והדרכים להוציא משניהם את המיטב.   

אודות